CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

Do práce na kole? proč ne! vždyť k nejednomu z vás už jsme na nich přijeli za příznivých podmínek provést I zákrok.

CSR = Společenská odpovědnost firem

Společenská odpovědnost firem je dobrovolné integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenních firemních operací. My v DEROVĚ si uvědomujeme ekologické dopady firem na životní prostředí, a proto od samého začátku usilovně pracujeme na lepších životních podmínkách pro nás všechny.

R

Úklid lesa

Zimní měsíce jsou pro přírodu chvíle klidu a příprav na příznivější období. Ne že bychom s v Derově přes zimu nudili, ale naskytne-li se v našem kalendáři prostoj, často popadneme pytle a vyrazíme uklízet naši přírodu od odpadků a plastů. Výzvy s váma často sdílíme na našich sociálních sítích. Podpořte naši snahu a přidáte se k nám. Rádi vás uvidíme.

R

Přikrmování zvěře

Uvědomujeme si, že nic se nestane jen tak. Proto i my v DEROVĚ stejně tak jako možná i právě vy sušíme zbytky pečiva, sbíráme na sídlištích kaštany, žaludy a jiné dobroty, které následně odnášíme na přilepšenou lesním tvorům. Sbírejte potravu pro zvířata s náma a získejte tak za vaši snahu zajímavou slevu na naše služby.

R

Rezavka

Přírodní rezervace Rezavka je naší dlouhodobou srdeční záležitostí. Kromě jiných vzácných živočišných a rostlinných druhů se zde vyskytuje i Bobr evropský. Děláme maximum pro to, aby tento málo známý ekosystém prosperoval a všichni jsme se z něj mohli těšit v jeho nejkrásnější podobě.

R

Třídění odpadu

Veškerý námi vyprodukovaný odpad poctivě třídíme a dbáme na jeho správnou likvidaci. Žádné zbytečné papírování a přeplněné koše závadných odpadků od námi používaných přípravků. Přírodu máme jednoduše rádi a podle toho přistupujeme i k naší práci s vyprodukovaným odpadem který ekologicky likvidujeme.

R

Výsatba zeleně

Jednou ročně v DEROVĚ sáhneme do úspor v našem ECO fondu a nakoupíme stromky, které po domluvě vysadíme na místě, kde o ně projeví některý z našich zákazníků zájem. Uvědomujeme si, že nespasíme planetu. Jít příkladem dalším firmám je však pro nás velmi důležité, proto nás naše práce baví a CSR je nedílnou součástí naší filozofie.

časté otázky a odpovědi

Opravdu jezdíte na zákroky i na kole?

Jasně že ano! Jsou-li vhodné podmínky a situace i složitost zákroku to dovolí, často se vzdáme pohodlí a šlápneme do pedálů. 

Dostanu za pomoc při úklidu lesa zaplaceno?

Úklid lesa provádíme zadarmo a bez nároku na odměnu. Uvědomujeme si však, že ne každý má na tuto činnost čas. Abychom vás motivovali se k nám přidat, nabízíme vám za pomoc slevu na naše služby.

Můžu vás podpořit i jinak než aktivní prací?

Ano, zavolejte nám nebo napište. Rádi vám poskytneme číslo našeho účtu a v případě zájmu zveřejníme vaše dárcovství v některém z našich článků.

Můžete příště vysadit stromky u nás?

Zavolejte nám a domluvte se s náma osobně. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a přidáme vás na náš seznam.

Pobíráte na vaší ekologickou činnost nějaké dotace?

Ne. Vše co v Derově děláme pro podporu naší přírody, děláme bez nároku na odměnu a zcela zdarma na základě naší dobré vůle.

Jak můžou lidi co deratizují mluvit o ochraně přírody?

Úplně jednoduše. Vysvětlit lidem rozdíl mezi ochranou přírody a hubením škůdců je jedním z našich zásadních úkolů.

SLEDUJTE NÁS!

Nenechte si ujít novinky a zajimavosti. Začněte nás sledovat na sociálních sítích, kde můžete využít i aktuálních nabídek služeb.