DEZINSEKCE

Štěnice, švábi, blechy? škodlivý a epidemiologicky významný hmyz nechejte na nás.

Likvidace nežádoucího hmyzu a zároveň ochrana užitečných organismů pracujících jako predátoři škůdců, nás řadí k spolutvůrcům trendů v celosvětovém měřítku. Jinými slovy: Pracujeme hlavou!

Dezinsekce a její průběh

Každý zákrok má svá specifika a je ovlivněn mnoha faktory, které určují jeho rozsah. Je-li problém řešen včas, často postačí jednorázový zákrok a následná kontrola. V opačném případě je potřeba v příhodném intervalu zákrok opakovat až do úplného vyhubení škůdce. Základem každé úspěšné akce je důsledný monitoring napadeného místa a nález stop výskytu nežádoucího hmyzu a roztočů. Od získaných poznatků se na místě nálezu následně volí vhodná strategie s co nejefektivnějším zacílením na rozpoznaného škůdce i prostředí ve kterém se nachází.

 

Používáme hmyzí pasti, různé nástrahy v podobě lepových pásů, feromonových lapačů, instalujeme moskytiéry a ochranné sítě do oken či odklízíme odpad v rámci údržby čistoty a hygieny v blízkosti obytných domů. Pracujeme s širokou paletou insekticidních přípravků, které si poradí i s tím nejobtížnějším hmyzem. V případě, že potřebujeme škůdce pouze vypudit, máme k dispozici vysoce účinné repelentní přípravky.

p

Kontakt

Poté co nám po prvotním kontaktu stručně popíšete váš problém, se domluvíme na termínu naší návštěvy. Pochopitelně uděláme vše pro to, abychom se přizpůsobili vašim časovým možnostem.

$

Monitoring

Po příjezdu na místo provedeme průzkumný monitoring situace a stupně zamoření škůdcem, který vás trápí, popř. nalezneme indicie pomocí kterých ho identifikujeme a vysvětlíme vám vhodná protiopatření.

$

Návrh řešení

Nabídneme vám nejvhodnější metodu hubení, vysvětlíme vám čím, jak a proč navrhujeme zakročit. Provedeme nevyhnutelné protiopatření pro průnik dalších škůdců do objektu. V případě že nám to situace dovolí, rádi tato slabá místa uvedeme do vyhovujícího stavu.

$

Zásah

Při samotném zásahu dodržujeme veškeré zákonem předepsané normy, dbáme na zdraví vaše, naše, domácích i volně žijících sekundárních živočichů. Jsme nanejvýš ohleduplní k vašemu majetku, pro případ způsobení škody jsme plně pojištěni.

N

Po zásahu

Po zásahu vám předáme originál pracovního protokolu, v případě potřeby navrhneme termín kontroly a navrhneme účinná preventivní opatření, tak aby se k vám v budoucnu problém nevracel a provedené práce vedly k oboustranné spokojenosti.

výhody, které s náma získáváte

Hubení škodlivého hmyzu na profesionální úrovni je s ohledem na zdraví lidí, možné sekundární otravě necílových živočichů nebo nadměrnému ekologické zátěži velice složitá problematika. Za všech okolností vám vždy doporučujeme obrátit se rovnou na nás, nebo jiné důvěryhodné a proškolené specialisty. Mějte na paměti, že ať už z hlediska legislativy, tak samotnou úspěšností laicky provedeného zásahu vstupujete na velice tenký led.

$

Diskrétnost

Myslíme na vaše okolí a samozřejmostí je provedení diskrétního příjezdu i odjezdu.

$

Informujeme

Při každém zásahu poskytujeme zákazníkovi veškeré informace o zásahu a daném škůdci.

$

Prevence

Zákazníka odborně informujeme o možnostech prevence.

$

Ohleduplnost

Při vstupu k zákazníkovi používáme vždy ochranné návleky na boty.

$

Vyhodnocení

Spolu se zákazníkem se snažíme zjistit příčinu výskytu škůdce.

$

Pečlivost

Každý zásah provádíme pečlivě, jako bychom ho prováděli u sebe doma.

Pro firmy, SVJ, družstva, veřejné instituce i domácnosti, máme nachystány balíčky služeb zahrnující pravidelnou preventivní  profesionální dezinsekci za příznivé ceny a přesným cílením na jádro často vyskytujícího se problému.

+420 731 595 780

+420 774 262 321

Hmyz

Při našich zákrocích se setkáváme se širokým spektrem nevítaného hmyzu, nejčastěji pak při zákrocích nacházíme následující škůdce:

ŠTĚNICE DOMACÍ

Zajišťujeme kompletní hubení štěnic, které jsou nadmíru odolné proti běžným postupům a přípravkům. Využíváme při tom naše zkušenosti v oboru a nejmodernější technologie i léty a praxí nabyté know-how. Za úspěšné vyhubení štěnic navíc ručíme vrácením peněz, což samo o sobě značí, že víme co děláme a nepřipouštíme si sebemenší selhání. více si přečtěte v sekci

hubení štěnic Ostrava
Blechy hubení Ostrava

Blechy

Zajišťujeme profesionální hubení blech pro domy, byty, školy, nemocnice, ubytovny a jiné objekty. Používáme kvalitní postřiky s dlouhodobým účinkem, které jsou bezpečné pro člověka i domácí zvířata.

Mouchy, Bzučivky, Koutule a Ovádi

Zajišťujeme spolehlivé hubení všech druhů much, které mohou být  vysoce nebezpečným škůdcem každému z nás. Používáme k tomu osvědčené přípravky s dlouhodobým účinkem na larvy i dospělce.

hubení much
vosy Ostrava

Vosy a Sršni

Postaráme se o likvidaci každého vosího a sršního hnízda – bez ohledu na jeho velikost či umístění. Hubení vos navíc obvykle zajistíme do několika málo hodin od objednání. Využíváme při tom osvědčené insekticidy, které jsou bezpečné pro člověka i domácí zvířata. Máme za sebou tisíce zlikvidovaných hnízd obvykle bez jediné komplikace.

švábi a rusi

Postaráme se o rychlé a kompletní vyhubení švábů. Pomocí moderních technologií a postupů tak ochráníme vaše zdraví i majetek. Díky expresním zásahům do 24 hodin navíc snižujeme riziko, že výskyt tohoto hmyzu ohrozí vaše podnikání. Samozřejmostí je záruka na úspěšnou likvidaci (při dodržení pokynů a počtu zásahů)

Šváb dezinsekce
Hubení mravenců

Mravenci

Trápí vás na zahradě, u domu nebo v bytě armáda obtěžujících mravenců? Pak máme právě pro vás skvělou zprávu! Zajišťujeme jejich kompletní likvidaci a stejně jako u všech ostatních škůdců, i u mravenců zaručujeme úplné vyhubení kolonie s nabídkou garance vrácení peněz při případném neúspěšném zákroku.

Při hubení mravenců využíváme moderní přípravky, díky kterým jsou naše zásahy rychlé, bezpečné a vysoce účinné. Mravenců se proto obvykle zbavíte do tří týdnů a jejich hubení zabere jeden až dva zásahy.

Moli hubení

Zavíječi a moli

Již mnoho let se specializujeme na hubení zavíječů a monitoring jejich výskytu. Máme řešení pro domácnosti, obchody a sklady všech velikostí. Pomáháme vám tak ochránit váš majetek i skladové zásoby před kompletním znehodnocením. Zároveň navrhujeme a zavádíme preventivní opatření, díky kterým bude riziko opětovného napadení těmito škůdci minimální.

KLÍŠŤATA A KLÍŠŤACI

Dlouhodobě se zaměřujeme na hubení klíšťat přenášejících závažné patogeny nemocí, kterými se ročně v ČR nakazí několik tisíc lidí. Zajišťujeme monitoring jejich výskytu, plošnou likvidaci postřikem i odborné konzultace s důrazem na maximální účinnost, spolehlivost a rychlost.

Při masivním výskytu provádíme postřik také v letních měsících, kdy se vyskytují především larvy a nymfy.

Klíšťata hubení

ostatní hmyz a škůdci

Máte obavy, že se u vás doma nebo ve firmě rozšířily rybenky, stínky, svinky, červotoči, ruměnice, housenky či jiní obtížní škůdci kteří vás postupně vystěhovávají z vašich domovů? Zbavte svá obydlí a pracoviště od tohoto hmyzu dříve, než způsobí rozsáhlejší škody. Opakujeme, že za úspěšné likvidace ručíme.

Rybenky Hubení
Komáři hubení

Octomilky a komáři

Na hubení lezoucího a létajícího hmyzu se specializujeme spoustu let. Díky tomu přesně víme, jak na octomilky v domácnostech i komerčních objektech.

Časté otázky a odpovědi

Jak poznám, že mám doma štěnice?

Pokud vám nepomohl žádný z našich internetových návodů jak najít štěnice, obraťte se na nás, a my vám poradíme nebo k vám přijedeme zmonitorovat situaci.

Našla jsem malého broučka, co mám dělat?

Pokud si nejste jistí o jaký druh se jedná, vyfoťte ho v co nejlepší kvalitě a pošlete nám fotografie na jeden z našich kontaktů. My vám v nejbližší možné době odpovíme o jaký druh se jedná.

Můžu být přítomen doma v době zákroku?

Samozřejmě záleží na zvolené metodě hubení daného škůdce a použitých přípravcích. 

V kuchyni jsem našla mezi kořením broučky, poradíte mi?

V tomto případě je potřeba zlikvidovat veškeré zásoby otevřeného zboží, ve kterém by mohli být nakladeny vajíčka. Pokud problém i poté přetrvává, obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

Za jak dlouho po zákroku se můžeme vrátit domů?

Našim cílem je, aby jste se mohli bezpečně vrátit do vašeho domova co nejdříve, samozřejmě vše záleží na spoustě faktorů jakou jsou např. stupeň zamoření, zvolená strategie hubení či použité přípravky.

Máte nijaký speciální přípravek na mravence faraony?

Ano, samozřejmě rozlišujeme mezi druhy mravenců. Podle toho následně volíme danou strategii a přípravek pro hubení. 

Likvidujete i vosí a sršní hnízda ve větších výškách?

Určitě ano, jsme vybaveni dlouhými teleskopickými nástavci a vysoce výkonným kompresorem. V případě potřeby jsme schopni zajistit plošinu i do velmi vysokých výšek se špatnou dostupností.

Co máme nachystat před Vašim příjezdem?

Pokud vám nedomluvíme jinak, tak nic nepřipravujte ani neuklízejte. Na místě potřebujeme zajistit stopy výskytu škůdce a určit míru zamoření, popř. identifikovat škůdce. Pokud máte v domácnosti zvířecího mazlíčka, neuškodí když ho pošlete na procházku.

EKOLOGICKY A ZOODPOVĚDNĚ

Protože jsme citliví na výzvy udržitelného rozvoje, nabízíme všem, kteří si přejí a pokud je to technicky možné, alternativu k chemikáliím s účinnými řešeními, bez chemických a toxických látek.

SLEDUJTE NÁS!

Nenechte si ujít novinky a zajímavosti. Začněte nás sledovat na sociálních sítích, kde můžete využít i aktuálních nabídek služeb.