DEZINSEKCE – HUBENÍ HMYZU

Štěnice, švábi, blechy? Škodlivý a epidemiologicky významný hmyz nechte na nás.

Likvidujeme nežádoucí hmyz a zároveň chráníme užitečné organismy. Sekundární živočichové nepřijdou k újmě. To je naše hlavní poslání při dezinsekci hmyzu.

Dezinsekce

DEZINSEKCE A JEJÍ PRŮBĚH

Řeší-li se problém včas, často postačí jednorázový zákrok a následná kontrola. V opačném případě je potřeba zákrok opakovat až do úplného vyhubení škůdce. Základem každé úspěšné akce je důsledný monitoring napadeného místa a nález stop výskytu nežádoucího hmyzu a roztočů. Na základě poznatků se volí vhodná strategie s co nejpřesnějším zacílením na škůdce i prostředí, ve kterém se nachází.

Používáme hmyzí pasti a další nástrahy v podobě lepových pásů či feromonových lapačů. Díle instalujeme moskytiéry a ochranné sítě do oken. Během celého procesu dbáme na udržení čistého okolí. Pracujeme s širokou paletou insekticidních přípravků, které si poradí i s tím nejobtížnějším hmyzem. V případě, že potřebujeme škůdce pouze vypudit, máme k dispozici vysoce účinné repelentní přípravky. 

Kontakt

Po stručném popsání vašeho problému se domluvíme na termínu naší návštěvy. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem. Na emaily odpovídáme rychle a telefony zvedáme okamžitě. Pojďme spolu zlikvidovat škůdce.  

Monitoring

Po příjezdu na místo provedeme průzkumný monitoring situace. Určíme stupně zamoření škůdcem, případně nalezneme stopy, pomocí kterých ho identifikujeme. Následně vám vysvětlíme vhodná protiopatření. Způsob a metodu zásahu s vámi budeme pravidelně konzultovat. 

 

Konzultace

Nabídneme vám nejvhodnější metodu hubení, vysvětlíme vám čím, jak a proč navrhujeme zakročit. Provedeme nevyhnutelné protiopatření pro průnik dalších škůdců do objektu. Tato slabá místa uvedeme do původního stavu. Žádný škůdce se tak k vám  nedostane.

 

Zásah

Při samotném zásahu dodržujeme veškeré zákonem předepsané normy. Dbáme na zdraví vaše, naše, domácích i volně žijících sekundárních živočichů. Jsme nanejvýš ohleduplní k vašemu majetku. Máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání.

Předání zápisu

Po zásahu vám předáme originál pracovního protokolu (zápisu). V případě potřeby navrhneme termín kontroly a navrhneme další účinná preventivní opatření. Opatření realizujeme tak, aby se k vám v budoucnu problém nevracel a provedené práce vedly k oboustranné spokojenosti.

VÝHODY, KTERÉ S NÁMI ZÍSKÁVÁTE

Hubení škodlivého hmyzu na profesionální úrovni je s ohledem na zdraví lidí, sekundárních necílových živočichů nebo nadměrné ekologické zátěži, velice složitá problematika. Proto vám doporučujeme obrátit se rovnou na nás. Mějte na paměti, že jak legislativně, tak samotnou úspěšností laicky provedeného zásahu, vstupujete na velice tenký led.

Zavolejte nám

Pondělí – neděle: 8 – 18h

PRO FIRMY, SVJ, DRUŽSTVA, VEŘEJNÉ INSTITUCE I DOMÁCNOSTI, MÁME NACHYSTaNé BALÍČKY SLUŽEB ZAHRNUJÍCÍ preventivní opatření a PROFESIONÁLNÍ DEZINSEKCI s PŘESNÝM CÍLENÍM NA JÁDRO ČASTO VYSKYTUJÍCÍHO SE PROBLÉMU za příznivé ceny.

  HMYZ

  Při našich zákrocích se setkáváme se širokým spektrem nevítaného hmyzu, nejčastěji při zákrocích nacházíme následující škůdce:

  ŠTĚNICE DOMACÍ

  Zajišťujeme kompletní hubení štěnic, které jsou nadmíru odolné proti běžným postupům a přípravkům. Využíváme při tom naše zkušenosti v oboru a nejmodernější technologie. Víme, co děláme a nepřipouštíme si sebemenší selhání.

  Štěnice domácí

  BLECHY

  Zajišťujeme profesionální hubení blech pro domy, byty, školy, nemocnice, ubytovny a jiné objekty. Používáme kvalitní postřiky s dlouhodobým účinkem, které jsou bezpečné pro člověka i domácí zvířata.

  Blecha obecná

  MOUCHY, BZUČIVKY, KOUTULE A OVÁDI

  Zajišťujeme spolehlivé hubení všech druhů much, které mohou být vysoce nebezpečným škůdcem každému z nás. Používáme k tomu osvědčené přípravky s dlouhodobým účinkem na larvy i dospělce.

  Moucha domací

  VOSY A SRŠNI

  Postaráme se o likvidaci vosího a sršního hnízda – bez ohledu na jeho velikost či umístění. Hubení vos obvykle zajistíme do několika málo hodin od objednání. Využíváme při tom osvědčené insekticidy, které jsou bezpečné pro člověka i domácí zvířata.

  Vosa

  ŠVÁBI A RUSI

  Postaráme se o rychlé a kompletní vyhubení švábů. Pomocí moderních technologií a postupů tak ochráníme vaše zdraví i majetek. Díky expresním zásahům do 24 hodin navíc snižujeme riziko, že výskyt tohoto hmyzu naruší vaše zavedené pořádky. Samozřejmostí je záruka na úspěšnou likvidaci (při dodržení pokynů a počtu zásahů).

  Šváb

  MRAVENCI

  Zajišťujeme kompletní likvidaci mravenců. Stejně jako u všech ostatních škůdců, i u mravenců zaručujeme úplné vyhubení kolonie s nabídkou garance vrácení peněz při případném neúspěšném zákroku.

  Při hubení mravenců využíváme moderní přípravky, díky kterým jsou naše zásahy rychlé, bezpečné a vysoce účinné. Mravenců se obvykle zbavíte do tří týdnů a jejich hubení zabere jeden až dva zásahy.

  Mravenci

  ZAVÍJEČI A MOLI

  Již mnoho let se specializujeme na hubení zavíječů a monitoring jejich výskytu. Máme řešení pro domácnosti, obchody a sklady všech velikostí. Pomáháme vám tak ochránit váš majetek i skladové zásoby před kompletním znehodnocením. Zároveň navrhujeme a zavádíme preventivní opatření, díky kterým bude riziko opětovného napadení těmito škůdci minimální.

  Mol šatní

  KLÍŠŤATA A KLÍŠŤÁCI

  Dlouhodobě se zaměřujeme na hubení klíšťat přenášejících závažné patogeny nemocí. Zajišťujeme monitoring jejich výskytu, plošnou likvidaci postřikem i odborné konzultace s důrazem na maximální účinnost, spolehlivost a rychlost.

  Při masivním výskytu provádíme postřik také v letních měsících, kdy se vyskytují především larvy a nymfy.

  Klíště obecné

  OSTATNÍ HMYZ A ŠKŮDCI

  Máte obavy, že se u vás doma nebo ve firmě rozšířily rybenky, stínky, svinky, červotoči, ruměnice, housenky nebo jiní obtížní škůdci? Zbavte svá obydlí a pracoviště od tohoto hmyzu dříve, než způsobí rozsáhlejší škody. Za úspěšné likvidace ručíme.

  Rybenka

  OCTOMILKY A KOMÁŘI

  Na hubení lezoucího a létajícího hmyzu se specializujeme spoustu let. Díky tomu přesně víme, jak na octomilky v domácnostech i komerčních objektech.

  Komáři

  Časté otázky a odpovědi

  Jak poznám, že mám doma štěnice?

  Pokud vám nepomohl žádný z našich internetových návodů jak najít štěnice, obraťte se na nás, a my vám poradíme nebo k vám přijedeme zmonitorovat situaci.

  Našla jsem malého broučka, co mám dělat?

  Pokud si nejste jistí o jaký druh se jedná, vyfoťte ho v co nejlepší kvalitě a pošlete nám fotografie na jeden z našich kontaktů. My vám v nejbližší možné době odpovíme o jaký druh se jedná.

  Můžu být přítomen doma v době zákroku?

  Samozřejmě záleží na zvolené metodě hubení daného škůdce a použitých přípravcích. 

  V kuchyni jsem našla mezi kořením broučky, poradíte mi?

  V tomto případě je potřeba zlikvidovat veškeré zásoby otevřeného zboží, ve kterém by mohli být nakladeny vajíčka. Pokud problém i poté přetrvává, obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

  Za jak dlouho po zákroku se můžeme vrátit domů?
  Našim cílem je, aby jste se mohli bezpečně vrátit do vašeho domova co nejdříve, samozřejmě vše záleží na spoustě faktorů jakou jsou např. stupeň zamoření, zvolená strategie hubení či použité přípravky.
  Máte nijaký speciální přípravek na mravence faraony?
  Ano, samozřejmě rozlišujeme mezi druhy mravenců. Podle toho následně volíme danou strategii a přípravek pro hubení.
  Likvidujete i vosí a sršní hnízda ve větších výškách?
  Určitě ano, jsme vybaveni dlouhými teleskopickými nástavci a vysoce výkonným kompresorem. V případě potřeby jsme schopni zajistit plošinu i do velmi vysokých výšek se špatnou dostupností.
  Co máme nachystat před Vašim příjezdem?
  Pokud vám nedomluvíme jinak, tak nic nepřipravujte ani neuklízejte. Na místě potřebujeme zajistit stopy výskytu škůdce a určit míru zamoření, popř. identifikovat škůdce. Pokud máte v domácnosti zvířecího mazlíčka, neuškodí když ho pošlete na procházku.

  Nevíte co vás kouslo? My nekoušeme, pomůžeme vám!

  Hubíme - likvidujeme - zasahujeme rychle a účinně