DEZINFEKCE

Zneškodňování virů, plísní, bakterií a škodlivých mikroorganismů

S rozšířením virové nákazy se na nás před obnovením provozu budov často obracíte o provedení celoplošných a prostorových dezinfekcí. Nejčastěji vás zajímá, do jaké míry dezinfekce omezí vaše zájmy a podnikání v ošetřeném objektu. Naší odpovědí je, že disponujeme velice účinnými generátory dezinfekčního aerosolu a v kombinaci s postřiky se vynasnažíme pracovat s co největší možnou efektivitou při dodržení všech kvalitativních i zdravotních zásad.

Dezinfekce

DEZINFEKCE A JEJÍ PRŮBĚH

Stále častěji vyhledáváte naše služby k provedení profesionální dezinfekce s dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Naše technické možnosti nám umožňují vysoce účinné ošetření všech typů povrchů bez ohledu na jejich velikost a použité materiály. Poradíme si s plísní v koupelně, ve sklepě i na jiných těžce přístupných místech. Účinně zlikvidujeme viry, bakterie, houby a ostatní škodlivé mikroorganismy ať už ve vašem obydlí, bytovém domě, skladě nebo kanceláři.

S rozšířením virové nákazy COVID-19 se před obnovením provozu budov vždy informujte o aktuálních opatřeních přijatých vládou ČR. S dotazy ke covid-19 se obracejte na celorepublikovou bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221. Veškeré potřebné informace získáte na stránkách ministerstva zdravotnictví: https://koronavirus.mzcr.cz/

Kontakt

Po telefonu nám popíšete váš problém. My vám následně předáme nejnutnější pokyny. Dále domluvíme na základě vašich časových možností co nejbližší termín zákroku. 

Monitoring

Po příjezdu společně prohlédneme objekt a zvolíme vhodnou strategii zásahu vyhovující vašim potřebám. Viry, bakterie a plísně zničíme jednou pro vždy důkladně! 

Návrh řešní

Než začneme se samotnou dezinfekcí, seznámíme vás s průběhem zákroku a navrhneme vám účinné řešení. Řešení si společně odsouhlasíme a dohodneme termín.

Zásah

Zásah provádíme bezpečně s ohledem na obyvatele a jejich domácí mazlíčky. Bez výjimky dbáme na kvalitu naší práce, ochranu vašeho majetku a ochranu vašeho i našeho zdraví.

Po zásahu

Poučíme vás o potřebných krocích, předáme vám pracovní protokol a provedeme další nutná preventivní opatření. Domluvíme se na termínu kontroly. A budeme ho hlídat za vás.

DEZINFEKCE A OCHRANA VAŠEHO ZDRAVÍ

Zbavíme vás veškerého nepořádku – infekčního odpadu, plísní, bakterií, škodlivých mikroorganismů i silného zápachu. Můžete nás potkat v městech po ČR.

Zavolejte nám

Pondělí – neděle: 8 – 18h

DEZINFEKCE pro

  • domácnosti
  • firmy
  • SVJ
  • družstva
  • veřejné instituce
  • a  další objekty

ŠKODLIVÉ PATOGENY

Přehled škodlivých patagonů, se kterými se často setkáváme:

KORONAVIRUS (COVID-19)

V souvislosti s aktuální virovou pandemií provádíme kompletní ohniskovou nebo preventivní dezinfekci pro všechny druhy objektu jakou jsou kanceláře, firmy, školy, veřejné objekty, bytové domy atd. Dezinfekci je nutné zajistit v místech, kde se nakažená osoba vyskytovala (i přechodně) nebo místa s velkou koncentrací lidí dezinfikovat preventivně. Na práci používáme nejmodernější dezinfekční přípravky virucidním, baktericidním, mykobaktericidním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem.

Covid-19

PLÍSNĚ

Nejčastěji se plísně vyskytují v interiérech bytů, domů nebo ve venkovním prostředí v půdě, na fasádách.

Odborně zlikvidujeme plísně ve firemních prostorech, domácnostech a v mnoha dalších prostorech. Vždy provádíme ohniskové i preventivní zásahy. Plísně bývají podceňovány a lidé si často neuvědomují jaké nebezpečí představují pro člověka.

Nejprve se však musí odstranit příčina a po odstranění, provést zákrok. Využíjte našich znalostí a profesionálního přístupu, zbavte se zdravotních rizik, která s výskytem plísní vzniká.

Plíseň

Časté otázky a odpovědi

Máme problém s plísní v bytě, mužete nám pomoct?

Můžeme! Nejprve se však musí odstranit příčina (nevětrané prostory apod.), po odstranění těchto nedostatků provádíme postřik.

Provádíte dezinfekci a úklid po holubech?

Jisťe, postaráme se o vyklizení ptačího trusu a dalších nečistot, které po holubech zůstavají. Provedem důkladné ošetření proti pararazitům, kteří tito ptáci přenáší. Prostory zbavíme všeho co by mohlo ohrozit lidské zdraví.

Je zdraví nebezpečný nebezpečný trus od hlodavců?

Ano, po kontaktu s močí nebo trusem hlodavců může dojit k přenosu původu závažných onemocnění, proto doporučujeme nechat zasažené místa ošetřit odbornou firmou.

Jak často by se měla provádět preventivní dezinfekce v době pandemie?

Dezinfekci provádíme vždy s ohledem na aktuální situaci. Při zvýšeném riziku nákazy doporučujeme zásah provádět nejméně 1x za 14 dní po dobu dvou měsíců.

Mohu být přítomen u zákroku?
Dezinfekce se provádí bez přítomnosti osob.
Kde všude provádíte dezinfekci?
Skoro všude! Zvlášť v tuhle dobu, kdy jsou zvýšené nároky na hygienickou čistotu. Domácnosti, kanceláře, sklady, veřejné prostory atd.
Je nutné provést dezinfekci po výskytu žloutenky?
Ano, doporučujeme využít služeb odborné firmy.
Jak připravit objekt na zákrok?
Objekt musí být bez přítomnosti osob. Po aplikaci látky vznikne v objektu zvýšená vlhkost, proto je třeba zakrýt např. citlivou elektroniku. Opětovné použití prostor je možné po zaschnutí přípravku. Před opětovným použitím doporučujeme prostor odvětrat.

POMŮŽEME VÁM

Hubíme - likvidujeme - zasahujeme rychle a účinně 

 

 = EKOLOGICKY a ZODPOVĚDNĚ

Náš tým se aktivním plněním CSR závazku snaží chránit českou přírodu a zvyšovat kvalitu života nás všech. Děkujeme, že nás od počátků zavádění tohoto trendu do našeho kraje podporujete, a projevujete zájem o aktivní spolupráci. Náš CSR závazek funguje na principu dobrovolnosti, potěší nás, když se k nám připojíte, nebo nám zanecháte kladný ohlas.

Tým DEROVA

SLEDUJTE NÁS!

Nenechte si ujít novinky a zajímavosti. Začněte nás sledovat na sociálních sítích, kde můžete využít i aktuálních nabídek služeb.

DEROVA s.r.o.

SLAVÍKOVA 6142/18D
70800 OSTRAVA

PONDĚLÍ - NEDĚLE
8 - 18h

+420 731 595 780

+420 774 262 321

DŮLEŽITÉ ODKAZY

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

DEROVA s.r.o.