DEZINFEKCE

Zneškodňování virů, plísní, bakterií a škodlivých mikroorganismů

S rozšířením virové nákazy se na nás před obnovením provozu budov často obracíte o provedení celoplošných a prostorových dezinfekcí. Nejčastěji vás zajímá, do jaké míry dezinfekce omezí vaše zájmy a podnikání v ošetřeném objektu. Disponujeme účinnými generátory dezinfekčního aerosolu a v kombinaci s postřiky dodržujeme kvalitativní i zdravotní zásady. Vaše zájmy a podnikání nebude ohroženo.

Dezinfekce

DEZINFEKCE A JEJÍ PRŮBĚH

Stále častěji vyhledáváte naše služby k provedení profesionální dezinfekce s dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Naše technické možnosti nám umožňují vysoce účinné ošetření všech typů povrchů bez ohledu na jejich velikost a použité materiály.

Poradíme si s plísní v koupelně, sklepě či na jiných těžce přístupných místech. Účinně zlikvidujeme viry, bakterie, houby a další škodlivé mikroorganismy v rodinných domech, bytech.

Kontakt

Po telefonu nám popíšete váš problém. My vám následně předáme nejnutnější pokyny. Dále domluvíme na základě vašich časových možností co nejbližší termín zákroku.

Monitoring

Po příjezdu společně prohlédneme objekt a zvolíme vhodnou strategii zásahu vyhovující vašim potřebám. Viry, bakterie a plísně zničíme jednou pro vždy důkladně! 

Návrh řešní

Než začneme se samotnou dezinfekcí, seznámíme vás s průběhem zákroku a navrhneme vám účinné řešení. Řešení si odsouhlasíme a domluvíme termín.

Zásah

Zásah provádíme bezpečně s ohledem na obyvatele a jejich domácí mazlíčky. Bez výjimky dbáme na kvalitu naší práce, ochranu vašeho majetku a ochranu vašeho i našeho zdraví.

Po zásahu

Poučíme vás o potřebných krocích, předáme vám pracovní protokol a provedeme další nutná preventivní opatření. Domluvíme se na termínu kontroly. A hlídáme ho za vás.

DEZINFEKCE A OCHRANA VAŠEHO ZDRAVÍ

Zbavíme vás veškerého nepořádku – infekčního odpadu, plísní, bakterií, škodlivých mikroorganismů i silného zápachu.

DEZINFEKCE PRO

domácnosti

firmy

svj a družstva

veřejné instituce a další objekty

Telefon

+420 731 595 780

Telefon

+420 774 262 321

Konzultace a objednávky

Po – Ne | 8:00 – 20:00

ŠKODLIVÉ PATOGENY

Přehled škodlivých patogenů, se kterými se často setkáváme:

KORONAVIRUS (COVID-19)

V souvislosti s aktuální virovou pandemií provádíme kompletní ohniskovou nebo preventivní dezinfekci. Dezinfikujeme všechny druhy objektů jako kanceláře, firmy, školy, veřejné objekty, bytové domy atd. Dezinfekci je nutné zajistit v místech, kde se nakažená osoba vyskytovala (i přechodně). Důležitá je i preventnivní dezinfekce míst, kde se potkává více lidí. Na práci používáme nejmodernější dezinfekční přípravky virucidním, baktericidním, mykobaktericidním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem.

Covid-19

PLÍSNĚ

Nejčastěji se plísně vyskytují v interiérech bytů, domů, ve sklepě, na půdě či fasádě.

Odborně zlikvidujeme plísně ve firemních prostorech, domácnostech a v dalších prostorech. Vždy provádíme ohniskové i preventivní zásahy. Lidé plísně často podceňují a nedokáží si představit, jaké po nich mohou být následky.

Nejprve se však musí odstranit příčina. Teprve po odstranění provádíme zákrok. Využijte našich znalostí a profesionálního přístupu. Zbavíte se zdravotních rizik, které s výskytem plísní vznikají.

Plíseň

Časté otázky a odpovědi

Máme problém s plísní v bytě, mužete nám pomoct?

Můžeme! Nejprve se však musí odstranit příčina (nevětrané prostory apod.), po odstranění těchto nedostatků provádíme postřik.

Provádíte dezinfekci a úklid po holubech?

Jisťe, postaráme se o vyklizení ptačího trusu a dalších nečistot, které po holubech zůstavají. Provedem důkladné ošetření proti pararazitům, kteří tito ptáci přenáší. Prostory zbavíme všeho co by mohlo ohrozit lidské zdraví.

Je zdraví nebezpečný nebezpečný trus od hlodavců?

Ano, po kontaktu s močí nebo trusem hlodavců může dojit k přenosu původu závažných onemocnění, proto doporučujeme nechat zasažené místa ošetřit odbornou firmou.

Jak často by se měla provádět preventivní dezinfekce v době pandemie?

Dezinfekci provádíme vždy s ohledem na aktuální situaci. Při zvýšeném riziku nákazy doporučujeme zásah provádět nejméně 1x za 14 dní po dobu dvou měsíců.

Mohu být přítomen u zákroku?
Dezinfekce se provádí bez přítomnosti osob.
Kde všude provádíte dezinfekci?
Skoro všude! Zvlášť v tuhle dobu, kdy jsou zvýšené nároky na hygienickou čistotu. Domácnosti, kanceláře, sklady, veřejné prostory atd.
Je nutné provést dezinfekci po výskytu žloutenky?
Ano, doporučujeme využít služeb odborné firmy.
Jak připravit objekt na zákrok?
Objekt musí být bez přítomnosti osob. Po aplikaci látky vznikne v objektu zvýšená vlhkost, proto je třeba zakrýt např. citlivou elektroniku. Opětovné použití prostor je možné po zaschnutí přípravku. Před opětovným použitím doporučujeme prostor odvětrat.

Nevíte co vás kouslo? My nekoušeme, pomůžeme vám!

Hubíme - likvidujeme - zasahujeme rychle a účinně