OCHRANA PROTI HOLUBŮM

Ochranné hroty a sítě proti dosedání ptactva. Zasíťování oken a balkónů jako prevence proti pádu koček a domácích mazlíčků.

Jsme specialisté na ochranu budov a památek proti dosedání ptactva. Fasády těchto objektů poskytují vhodné životní podmínky pro holuby, vlaštovky a jiné ptáky. S tím je spojené znečištění vysoce agresivním trusem. Ten způsobuje jednak narušování omítky, ničí estetický vzhled budov a často bývá zdrojem mnoha škůdců, parazitů a škodlivých mikroorganismů.

Holub

ZASÍŤOVÁNÍ A HROTOVÁ OCHRANA PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA

PROFESIONÁLNÍ SÍŤOVÝ SYSTÉM PROTI PTÁKŮM

Síť proti holubům je díky montáži do sestav možné instalovat kamkoli. Instalujeme je do lodžií, balkonů panelových domů, klimatizací, kancelářských budov, podhledů nákladových ramp či střech historických budov. Díky naší ověřené konstrukci je možné vaši stávající síť demontovat a nahradit novou s použitím již instalovaných kotevních prvků. Tím odpadá nové vrtání a pracná montáž.

Síť proti holubům dodáváme pouze v prověřeném provedení PE v pískové barvě s oky 50x50mm a tloušťce vlákna pouhých 0,9mm. Síť je minimálně viditelná, nenarušuje charakter stavby a je vhodná jak pro moderní budovy, tak i pro památkově chráněné objekty. Zachovává si pevnost a dlouholetou trvanlivost, je UV stabilní, na slunci nemění barvu a nedochází u ní k tak rychlé degradaci vlivem počasí. Naše sítě jsou voděodolné a nehořlavé (roztékají se při teplotách nad 120°C).

HROTOVÁ OCHRANA PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA

Stejně jako u zasíťování, i v tomto případě se jedná o humánní, neškodný, snadno použitelný a velmi efektivní způsob odpuzování ptáků. Zábrany proti holubům, vlaštovkám a jiným škůdcům na vaší nemovitosti spočívají v pokrytí chráněné plochy hroty, které mechanickým způsobem zabrání dosedání ptactva na ošetřenou plochu aniž by se ptáci poranili.

Hrotový systém proti holubům během let vylepšujeme a průběžně měníme používané materiály. Našim zákazníkům nabízíme ucelený ochranný hrotový systém proti holubům, který zajišťuje dlouholetou funkčnost.

Úspěšná ochrana proti ptactvu je závislá na vhodně zvoleném ochranném systému – ten se určuje podle tvaru plochy a stupně ochrany. Zajistíme pro vás zpracování návrhu ochrany proti holubům nebo jinému ptactvu. Případně nakombinujeme více systémů, abychom byli co nejeefektivnější.

Zavolejte nám

Pondělí – neděle: 8 – 18h

SÍťování, ochrana a práce spojena s ptactvem pro

  • domácnosti
  • firmy
  • SVJ
  • družstva
  • a další objekty

ZASÍŤOVÁNÍ PROTI PÁDU PSŮ, KOČEK A DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Sítě na balkón a do oken jsou nejlepším řešením pro zodpovědné majitele, kteří chtějí své kočce dopřát pobyt na čerstvém vzduchu. Velké nebezpečí hrozí hlavně kočce „panelákové“, která není zvyklá chodit volně ven a mnohdy neumí odhadnout, jak vysoko vlastně sedí. Kočka hypnotizovaná mouchou nebo letícím ptákem tak může snadno uklouznout. Proto nabízíme naše síťové systémy i chovatelům domácích mazlíčků.

Rozhodně chovatelům domácích mazlíčků nedoporučujeme spoléhat se na sítě proti hmyzu nebo proti holubům (síla vlákna 1mm a méně), které kočka svými drápky či zoubky snadno poškodí. Proto používáme speciální vyztužené sítě určené právě pro majitele psů a koček.

Nevíte co vás kouslo? My nekoušeme, pomůžeme vám!

Hubíme - likvidujeme - zasahujeme rychle a účinně