OCHRANA PROTI HOLUBŮM

Ochranné hroty a sítě proti dosedání ptactva. Zasíťování oken a balkónů jako prevence proti pádu koček a domácích mazlíčků.

Ano, jsme specialisté na ochranu budov a památek proti působení ptactva. Fasády těchto objektů poskytují vhodné životní podmínky pro holuby, vlaštovky a jiné ptáky a s tím je spojené znečištění vysoce agresivním trusem. Ten způsobuje jednak narušování omítky, ničí estetický vzhled budov a často bývá zdrojem mnoha škůdců, parazitů a škodlivých mikroorganismů.

Holub

ZASÍŤOVÁNÍ A HROTOVÁ OCHRANA PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA

PROFESIONÁLNÍ SÍŤOVÝ SYSTÉM PROTI PTÁKŮM

Síť proti holubům je díky montáži do sestav možné instalovat kamkoli. Instalujeme je do lodžií a balkonů panelových domů, zasíťováváme klimatizace a vzduchotechniku kancelářských budov, podhledy nákladových ramp, chráníme střechy historických budov a mnohé další.. Díky naší ověřené konstrukci je taky možné vaši stávající síť demontovat a nahradit novou s použitím již instalovaných kotevních prvků, čímž odpadá nové vrtání a pracná montáž.

Síť proti holubům dodáváme pouze v léty prověřeném provedení PE v pískové barvě s oky 50x50mm a tloušťce vlákna pouhých 0,9mm. Síť je tak minimálně viditelná, nenarušuje charakter stavby a je vhodná jak pro moderní budovy, tak i pro památkově chráněné objekty. Zachovává si pevnost a dlouholetou trvanlivost, je UV stabilní, na slunci nemění barvu a nedochází u ní k tak rychlé degradaci vlivem počasí. Naše sítě jsou voděodolné a nehořlavé (roztékají se při teplotách nad 120°C).

HROTOVÁ OCHRANA PROTI DOSEDÁNÍ PTACTVA

Stejně jako u zasíťování, se i v tomto případě jedná o humánní, neškodný, snadno použitelný a vysoce efektivní způsob odpuzování ptáků a jiných škůdců. Zábrany proti holubům, vlaštovkám a jiným škůdcům na vaší nemovitosti spočívají v pokrytí chráněné plochy hroty, které mechanickým způsobem zabrání dosedání ptactva na ošetřenou plochu aniž by se ptáci poranili.

Hrotový systém proti holubům během let vylepšujeme, měníme používané materiály a k některým se opět vracíme, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout ucelený ochranný hrotový systém proti holubům, který zajišťuje dlouholetou funkčnost společně s minimální pohledovou viditelností.

Úspěšná ochrana proti ptactvu je závislá na vhodně zvoleném ochranném systému – ten se určuje podle tvaru plochy a stupně ochrany. Zajistíme pro vás zpracování návrhu ochrany proti holubům nebo jinému ptactvu a v nutném případě nakombinujeme více systémů tak, abychom dosáhli maximální efektivity.

Zavolejte nám

Pondělí – neděle: 8 – 18h

SÍťování, ochrana a práce spojena s ptactvem pro

  • domácnosti
  • firmy
  • SVJ
  • družstva
  • a další objekty

ZASÍŤOVÁNÍ PROTI PÁDU PSŮ, KOČEK A DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Sítě na balkón a do oken jsou nejlepším řešením pro zodpovědné majitele, kteří chtějí své kočce dopřát pobyt na čerstvém vzduchu.Velké nebezpečí hrozí hlavně kočce „panelákové“, která není zvyklá chodit volně ven a mnohdy neumí odhadnout, jak vysoko vlastně sedí. Kočka hypnotizovaná mouchou nebo letícím ptákem tak může snadno uklouznout a útěchou není ani byt v nízkém patře. Proto nabízíme naše síťové systémy i vám, chovatelům domácích mazlíčků.

Rozhodně chovatelům domácích mazlíčků nedoporučujeme spoléhat se na sítě proti hmyzu nebo proti holubům (síla vlákna 1mm a méně), které kočka svými drápky či zoubky snadno poškodí. Proto používáme speciální vyztužené sítě určené právě pro majitele psů a koček.

POMŮŽEME VÁM

Hubíme - likvidujeme - zasahujeme rychle a účinně 

 

 = EKOLOGICKY a ZODPOVĚDNĚ

Náš tým se aktivním plněním CSR závazku snaží chránit českou přírodu a zvyšovat kvalitu života nás všech. Děkujeme, že nás od počátků zavádění tohoto trendu do našeho kraje podporujete, a projevujete zájem o aktivní spolupráci. Náš CSR závazek funguje na principu dobrovolnosti, potěší nás, když se k nám připojíte, nebo nám zanecháte kladný ohlas.

Tým DEROVA

SLEDUJTE NÁS!

Nenechte si ujít novinky a zajímavosti. Začněte nás sledovat na sociálních sítích, kde můžete využít i aktuálních nabídek služeb.

DEROVA s.r.o.

SLAVÍKOVA 6142/18D
70800 OSTRAVA

PONDĚLÍ - NEDĚLE
8 - 18h

+420 731 595 780

+420 774 262 321

DŮLEŽITÉ ODKAZY

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

DEROVA s.r.o.