O NÁS

Deratizace, Dezinsekce a dezinfekce Ostrava.

Prostě DEROVA!

Skvělé věci začínají s malými detaily. Jedině tak lze nabízet opravdu profesionální služby!

My v DEROVĚ však malé detaily neradi, a proto měníme náš milovaný obor v očích veřejnosti tak, aby získal kredit který si oprávněně zaslouží. Na svou práci jsme náležitě hrdí a je pro nás otázkou cti vám dokázat, že skutečná profesionální deratizace, dezinsekce a dezinfekce se svou důležitostí a celospolečenským prospěchem, rovná práci hasičů, lékařů nebo učitelů.

Našim posláním je vaše spokojenost, našim cílem je dokonalost. Ať už se bavíme o komunikaci, přesném načasování, inteligentním řešení, vzdělávání našich klientů v oblasti DDD nebo empatii – věříme, že přinášíme naším přístupem revoluční nadstandard.

Jsme zapálení pro věc,  máme nastaveny cíle a na jejich naplnění poctivě pracujeme každý den tak, jak jsme si předsevzali. Zavedené a testované procesy v průběhu let, snaha o neustálé zlepšování, odbornost a disciplína je klíčem a zároveň i odpovědí na otázku, proč dnes provádíme zásahy po téměř celé republice.

V našem přístupu k zákazníkovi neděláme rozdíl, jestli jste majitelem velké korporace nebo vám chybí střecha nad hlavou. Jsme tady proto, abychom pomáhali a úspěšně vyřešili váš problém. A tak to rozhodně v každém případě i zůstane, dokud zde pro vás budeme.

Vnímáme jak moc nám důvěřujete, a my vám za tuto důvěru děkujeme!

 

Tým DEROVA

DEROVA = EKOLOGICKY A ZOODPOVĚDNĚ

Náš tým se aktivním plněním CSR závazku snaží chránit českou přírodu a zvyšovat kvalitu života nás všech. Děkujeme, že nás od počátků zavádění tohoto trendu do našeho kraje podporujete, a projevujete zájem o aktivní spolupráci. Náš CSR závazek funguje na principu dobrovolnosti, potěší nás, když se k nám připojíte, nebo nám zanecháte kladný ohlas.

DEROVA

SLEDUJTE NÁS!

Nenechte si ujít novinky a zajímavosti. Začněte nás sledovat na sociálních sítích, kde můžete využít i aktuálních nabídek služeb.